24.05.2026 г.
По повод 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, кметът на Община Гоце Делчев г-н Москов награди петима ученици от Трето ОУ „Братя Миладинови“.
Грамота за активно участие в училищни и извънучилищни културни изяви през годините получиха следните ученици:
1. Радостина Николова – VІІ А клас;
2. Ивана Хрисимова – VІІ Б клас;
3. Михаела Пиринлиева – VII А клас;
4. Георги Джалов – VII Б клас;
5. Илия Кирев – VII Б клас.




